| Temperature Range | -20℃-150℃ |
|---|---|
| Working Temperature | -10~60℃ |
| Hs Code | 8481901000 |
| Thickness | 2.5mm |
| Screws | 304 Stainless Steel |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Body Material | Stainless Steel |
| Operation Mode | Normally Closed |
| Pressure Range | 0-100 Psi |
| Operating Pressure | 0-100 Psi |
| Color | Black Or Customized |
|---|---|
| Serie | QBY |
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Usage Scene | Precipitator Equipment, Etc |
| Connection | Thread |
| Serie | QBY |
|---|---|
| Pressure | 0-10 Bar |
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Fit | Drainer |
| Connection | Thread |
| Temperature Range | -20℃-150℃ |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm |
| Model | PM-60 |
| Mountingtype | Bolt-on |
| Material Quality | Nitrile/ |
| Điện áp | Điện áp thấp |
|---|---|
| Sự rò rỉ | Rò rỉ thấp |
| Áp lực | Áp suất cao |
| ồn | tiếng ồn thấp |
| Kích thước | Tùy chỉnh |
| Tối đa. Áp lực | 100 thanh |
|---|---|
| Max. tối đa. Differential Pressure áp suất chênh lệch | 20 thanh |
| Tối đa. Lưu lượng dòng chảy | 10 M3/giờ |
| Max. áp suất xả | 20 thanh |
| Max. nhiệt độ khác biệt | 50°C |
| Điện áp | Điện áp thấp |
|---|---|
| Kích thước | Tùy chỉnh |
| Vật liệu | Thép không gỉ |
| Tỷ lệ dòng chảy | Tốc độ dòng chảy cao |
| Chống ăn mòn | Chống ăn mòn cao |
| Fluid | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Connection | Thread |
| Pressure | 0-10 Bar |
| Brand | OEM |
| Flow | 0-20 L/min |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
|---|---|
| Surface Finish | Smooth, Polished, Etc. |
| Abrasion Resistance | Good |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Material | Rubber |